Бацька визнав, що особисто наказав розігнати «проколотий наркотиками натовп» протестуючих

Стало відомо, що президент Білорусі Олександр Лукашенко особисто віддав наказ розігнати акцію протесту, яка пройшла в неділю, 25 жовтня, в Мінську.

Про це повідомив сам Лукашенко в своєму виступі 27 жовтня, опублікованому на сайті телеканалу СТВ.

«Картинки немає, ходили, ходили по Мінську. Мета була захопити центр, в центр не пустили. Сутінки – пішли на відділи міліції. Пішли, що найстрашніше, в спальні райони. Темно, люди перелякані. Хтось о сьомій годині вийшов з діточками на вулицю. Це що, нормально, коли натовп, п’яна, збожеволіла, проколота наркотиками, прокурена і пропита кинулася в ці райони », – обурився Олександр Лукашенко.

Він так само оголосив, що рішення розігнати акцію було прийнято, щоб убезпечити людей. Адже учасники протесту почали нібито «розкривати» квартири і ховатися там.

Нагадаємо, що, 25 жовтня в Білорусі пройшов День народного ультиматуму – протести незгодних з підсумками президентських виборів. У Мінську пройшла одна з найчисленніших акцій з початку протестів. Всього в той день було затримано, за даними правозахисників, понад 200 осіб, за даними міліції – більше 100 чоловік.

Митинги в Минске перешли в спальные районы.