Бацька призначив нового генпрокурора

Президент Білорусі Олександр Лукашенко звільнив обіймав 9 років пост генпрокурора республіки Олександра Конюка і призначив на його місця Андрія Шведа. 10 вересня Глава держави особисто представив нового керівника апарату Генпрокуратури.

Про це повідомляє «БелТА».

Швед до теперішнього часу очолював Державний комітет судових експертиз. Раніше обіймав посаду заступника генпрокурора і першого заступника голови Слідчого комітету.

«Що мене особливо задовольняє, про нього хорошої думки в самій прокуратурі. Це, як вони кажуть, наша людина », – заявив Лукашенко.

Так само президент Білорусі заявив керівництву прокуратури, що не бачить у них активності, яка б відповідала «нинішнього періоду».

«Активність повинна бути спрямована на збереження країни, незалежності та її безпеки. Країна повинна повернутися вже в цьому році до того безпечного періоду, який був зовсім недавно », – висловився Лукашенко.

Вранці 10 вересня кортеж глави держави вперше за довгий час виїхав на вулиці Мінська – президент поїхав до Генпрокуратури особисто представляти колективу нового керівника.

Джерело: