Бацька назвав протестувальників вівцями, якими управляли з Європи

Вибори президента Білорусі пройшли як свято, але ті, хто планували його зіпсувати, засвітилися ще яскравіше.

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко на сьогоднішній зустрічі з главою Виконкому СНД і одночасно главою місії спостерігачів від СНД Сергієм Лебедєвим, передає «БелТА».

«Спасибі за те, що, незважаючи на обстановку в світі, особливо з епідемією, ви не побоялися, як істинний генерал, приїхати в Білорусь, щоб на власні очі побачити ситуацію, особливо в цей електоральний період. Я знаю оцінки вашої місії і буду дуже радий почути з ваших уст зауваження, пропозиції, якщо якісь були по ходу виборчої кампанії. Але ви ж бачили, що ми хотіли людям подарувати свято, і вони дійсно відгукнулися », – сказав Олександр Лукашенко.

Глава країни зазначив, що вибори відбулися при рекордної за всю історію явку, на дільниці голосування йшли сім’ями, разом з дітьми. Причому, на думку глави держави, після оголошення остаточних результатів, вона може бути ще вище.

«Мене, чесно кажучи, розчулює, коли з маленьким діточками приходять. Розумієте, це свято. Кому-то захотілося зіпсувати це свято. Ми їх побачили – вони засвітилися ще яскравіше цієї ночі. Ми відфіксували (вам це відомо, як колишньому розвіднику) дзвінки з-за кордону. З Польщі, Великобританії та Чехії були дзвінки, управляли нашими, вибачте мене, вівцями: вони не розуміють, що роблять, і ними починають вже управляти », – заявив білоруський лідер.

За словами Лукашенка, за минулу добу багатьом людям через міркувань безпеки було відмовлено у в’їзді до Білорусі. «Документи були фальшиві, а більшість не знало, навіщо вони їдуть, – пояснив він. – Але, тим не менше, вночі ходили-бродили, намагалися хлопців з міліції атакувати і в окремі моменти атакували, але хлопці гідно вистояли і відповіли », – зазначив президент.

У той же час глава держави констатував, що постраждалі є з обох сторін. За його словами, отримали травми приблизно 50 цивільних і близько 30 правоохоронців.

Джерело: