Балух третій день у важкому стані: ніхто не дає прогнозів

Стан колишнього політв’язня Кремля Володимира Балуха стабільно важкий вже кілька діб, лікарі не дають ніяких прогнозів.

Джерело: Facebook-сторінка нардепа «євросолідарності» Ірини Геращенко

Дослівно: «Від лікарів В.Балух, які з нами на постійному контакті:« Стан стабільно важкий »… Але без погіршень. Прогнозів ніхто ніяких поки не дає ».

Деталі: 10 вересня «євросолідарності» влаштовує у МВС акцію «Хто підняв руку на Балуха».

Що було раніше: Раніше у вівторок стало відомо, що вночі сильно побили колишнього політв’язня Кремля Володимира Балуха.

Балуха знайшли побитим на Гідропарку в Києві без мобільного телефону і банківської карти. У нього важка травма голови, його оперують.

Поліцейські встановили, що Балух напередодні в компанії 10-15 чоловік відпочивав в одному із закладів на території «Гідропарку». Останній раз його бачили близько опівночі.

9 вересня Геращенко повідомила, що стан Балуха стабільно важкий, він на апараті штучної вентиляції легенів і без свідомості.

Нагадаємо: Рівно рік тому 7 вересня 2019 го, в Україні в рамках обміну повернулися 35 осіб, серед яких – 24 полонених моряків і політв’язні Сенцов, Кольченко, Балух, Сущенко, Карпюк, Клих, Гриб, Євген і Артур Панова, Бекіров і Сізоновіч.

Пізніше Карпюка і Балуха взяли працювати в офіс українського омбудсмена в Києві.

А на місцевих виборах-2020 Балух приєднався до команди екс-президента Петра Порошенка.

4 серпня 2017 року окупанти засудили кримчанина Балуха до 3 років і 7 місяців колонії і штрафу в 10 тисяч рублів, звинувативши в нібито незаконному зберіганні боєприпасів і вибухових речовин. Насправді, Балух просто вивісив прапор України над своїм будинком в кримському селі в грудні 2013 року.

А 5 липня 2018 року суд визнав Балуха винним ще й у побитті начальника ізолятора тимчасового тримання і засудив до 5 років позбавлення волі і штрафу в 10 тисяч рублів. Хоча саме начальник СІЗО штовхнув Балуха.

Джерело: