Балі залишиться закритим для іноземних туристів до кінця року

Індонезійський острів Балі залишиться закритим для іноземних туристів до кінця 2020 року після того, як влада відклала план по відкриттю кордонів з 11 вересня через поширення коронавируса.

Про це йдеться в заяві губернатора Балі Ваяна Костера, пише «Bloomberg».

«Уряд Індонезії не зможе відкрити свої двері для іноземних мандрівників до кінця 2020 року, оскільки ми залишаємося червоною зоною», – йдеться в повідомленні.

«Ситуація не сприяє тому, щоб іноземні туристи могли приїжджати в Індонезію, в тому числі на Балі», – заявив Костер.

Після деякого успіху в стримуванні захворюваності в червні рівень інфікування на Балі знову підскочив, оскільки робітники-мігранти повернулися додому і стали частіше проходити тестування. За даними уряду, на неділю на острові було 4513 підтверджених випадків захворювання і 52 смерті. За даними Університету Джонса Хопкінса, в Індонезії в цілому зареєстровано більше 150 000 підтверджених випадків захворювання і 6680 смертей.

За словами Костера, Балі відкритий для місцевих мандрівників з кінця липня, і кожен день через його аеропорт прибувають близько 2500 чоловік, що не викликає сплеску інфекцій. За його словами, місцевий уряд зосередить свої зусилля на збільшенні числа внутрішніх туристів, щоб допомогти туристичної галузі та економіці відновитися.

У минулому році Балі відвідали понад 6 мільйонів іноземних туристів, що становить більше третини від загального числа туристів в Індонезії. Уряд попередило в квітні, що пандемія може знищити понад 10 мільярдів доларів доходів Індонезії від туризму в цьому році, і цей прогноз, ймовірно, погіршиться зараз.

Джерело: