Азербайджан включив Україну в число країн, які підтримали його в карабаському конфлікті

Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова подякувала українському керівництву за підтримку територіальної цілісності Азербайджану щодо подій в Нагірному Карабасі.

Про це сказала посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова під час брифінгу, а в понеділок, 5 жовтня, пише УНН.

«Ми дуже задоволені заявами Дмитра Кулеби (глави МЗС України – Ред.) Про підтримку територіальної цілісності Азербайджану, і про те, що заморожені конфлікти, на справді, не заморожені, що вони можуть вибухнути в будь-який момент … Була озвучена позиція керівництва вашої країни в особі президента Володимира Зеленського, що підтримуємо територіальну цілісність Азербайджану також, як і Азербайджан підтримує територіальну цілісність України. Ми дуже задоволені заявами українського керівництва », – сказала Ахундова.

У той же час вона додала, що посол Вірменії в Україні назвав заяву Кулеби неприйнятним.

За її словами, офіційний Баку включив Україну в число країн, які підтримали його в боротьбі за звільнення окупованих територій.

Ахундова нагадала, що в Азербайджані «вже восьму добу триває визвольна війна азербайджанського народу за свої окуповані території».

«Війна – це завжди людські жертви. У нас є жертви серед військових, мирного населення, тому що оголтевшій агресор, щоб інтернаціоналізувати конфлікт, завдає удари по цивільних об’єктах, по великих містах Азербайджану, що знаходяться за сотні кілометрів від регіону бойових дій », – додала посол.

Джерело: