Атака на Відень: Число жертв теракту зросло до 4 осіб, не менше 17 поранені

Число загиблих в результаті теракту в районі Великої віденської синагоги збільшилась до 4 осіб, не менше 17 отримали поранення. Також був ліквідований один з нападників.

Про це передає австрійська газета Kleine Zeitung.

«Були вбиті четверо мирних жителів, а також злочинець, у якого були виявлені автомат і багато боєприпасів. Пояс з вибухівкою виявився муляжем », – йдеться в повідомленні. За даними ЗМІ, було вбито жінку-офіціантка.

Як заявив глава МВС Австрії Карл Нехаммер, терорист, якого вдалося ліквідувати, симпатизував екстремістської терористичної організації «Ісламська держава», пише Guardian.

Особу вбитого терориста вже встановлена, у нього в домі пройшов обшук. У розпорядженні силовиків виявилися так само 20 000 різних відеозаписів атаки, зроблених очевидцями, цей контент вже вивчається.

На питання, чи можна вважати терористів антисемітами, поки однозначної відповіді немає. Однак нападник «однозначно був радикалізувати людиною». Міністр внутрішніх справ назвав убитого «ісламським терористом». На ньому був пояс з вибухівкою, який опинився муляжем, а також у нього знайшли автоматичну гвинтівку, кілька одиниць короткоствольної зброї та боєприпаси.

На думку силовиків, у терористів були спільники, їх шукають.

Відзначимо, нападу зі стріляниною почалися в центрі Відня близько 20.00 за місцевим часом в понеділок, 2 листопада. У поліції повідомили, що напади були здійснені по шести адресами.