Аргентинського депутата відправили у відставку через поцілунки в груди дівчини під час онлайн-сесії

Аргентинський депутат Хуан Еміліо Амері відсторонений від посади через свого непристойної поведінки під час ефіру сесії конгресу, яка проходила в Zoom. Це не перший державний діяч, який втрачає роботу через незручної ситуації під час онлайн-конференції.

Про це пише Buenos Aires Times.

Парламентарій з Аргентини, 47-річний батько трьох дочок Хуан Еміліо Амері, поцілував груди дівчини під час сесії конгресу. Сесія транслювалася на екрані, який був встановлений в палаті депутатів.

Відео інциденту миттєво розлетілося в соціальних мережах і викликало загальне обурення. В результаті цього було проведено голосування і велелюбного чиновника відсторонили від посади до подальших результатів розслідування.

«Мені дуже соромно, я відчуваю себе вкрай погано», – сказав депутат і спробував виправдатися, стверджуючи, що не знав про те, що все ще перебуває на відео-зв’язку з колегами.

А свої дії по відношенню до дівчини, яка не є його дружиною, він пояснив тим, що їй недавно поставили імпланти грудей, і він цікавився її станом.

Раніше політик вже потрапляв в скандальні історії, його звинувачувала в згвалтуванні 17-річна політична активістка. Але сам Амері заперечував звинувачення.

Джерело: