Алібасов передумав йти від Федосєєвої-Шукшиної за день до розлучення

Продюсер Барі Алібасов і актриса Лідія Федосєєва-Шукшина відмовилися від своїх планів розлучитися. Суд прийняв відповідні заяви.

Про це у вівторок, 29 вересня, інформує видання StarHit.

«Сьогодні Барі Каримович підписав відмову від позову, тому що передумав розлучатися з Лідією Миколаївною. І це бажання обопільне. Наскільки мені відомо, зараз вони знову прекрасно спілкуються », – заявив адвокат продюсера Сергій Жорін.

Примітно, що сама Федосєєва-Шукшина не з’явилася на засідання, її інтереси представляв помічник. При цьому раніше адвокат актриси заявила, що рішення про примирення Лідія «сприймає як подарунок» і радіє цьому.

Розлучення Федосеевой-Шукшиній і Алібасова повинен був відбутися 30 вересня.

Нагадаємо, Алібасов, прийняв рішення розлучитися після того, як його виписали з психіатричної клініки, в яку його доставили через нестабільного стану на тлі прийнятих ним препаратів. Він подав заяву в один зі світових судів Москви, в понеділок, 17 серпня.

Раніше ми писали, що не останню роль у вирішенні Алібасова розлучитися зіграла московська квартира, яку 81-річна актриса нібито подарувала чоловікові, а потім подала в заяву в суд, щоб повернути її назад.

Джерело: