Албанія, Болгарія і Румунія знову потрапили в «червоний» список українського МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України знову вніс Албанію, Болгарію і Румунію в список країн «червоної зони» через погіршення епідеміологічної ситуації в цих державах.

Про це інформує прес-служба відомства.

Так, за станом на 27 липня в українському «червоному списку» знаходяться 60 країн. У ньому як і раніше залишаються США, Росія, Ізраїль, Чорногорія, Франція, Португалія, Молдова та інші держави. До них додалися також Албанія, Болгарія і Румунія.

Тим часом в «зеленому списку» залишаються Єгипет, Пакистан, Чехія, Словаччина, Греція, Хорватія, Польща, Індія, Нідерланди та інші країни.

Нагадаємо, що громадяни, які приїжджають з «червоної зони» в Україні, повинні проходити обсервацію 14 днів або скористатися додатком «Дій вдома». Ще один варіант – пройти ПЛР-тест прямо в аеропорту. Також для в’їзду в Україну іноземних громадян необхідний страховий поліс, що покриває витрати на лікування Covid-19 і обсервацію.

Варто відзначити, що 19 липня міністерство охорони здоров’я України виключило Албанію, Болгарію і Румунію з «червоного списку». Таким чином, в переліку країн зі сприятливою коронавирусной обстановкою ці держави пробули трохи більше тижня.

Джерело: