Адаптивний карантин в Україні: Степанов розповів, як будуть працювати дитсадки

Дошкільні дитячі установи, як і школи, будуть закриті, якщо населений пункт потрапить в «червону» зону карантину. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час щоденного онлайн-брифінгу.

«Рівні небезпеки визначаються за трьома критеріями, встановленими в державі. Це кількість завантажених ліжок, критерій за кількістю тестів на 100 тисяч населення, і останній критерій, який чітко показує динаміку захворювання – це кількість виявлених хворих 100 тисяч населення за 14 днів. (…) В залежності від цих критеріїв встановлюється рівень небезпеки. Коли ми говоримо про «червоному» рівень небезпеки, в районі або місті припиняється робота шкіл і дитячих садів – всіх освітніх установ », – пояснив Степанов.

Також глава МОЗ підкреслив, що місто, район або область потрапляє в певну зону на 14 днів, тобто дитячі установи будуть закриті протягом двох тижнів, після чого можуть відновити роботу, якщо епідемічна ситуація покращиться.

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров’я дав рекомендації по боротьбі з коронавірусів в школах. У зв’язку з епідемією в навчальних закладах зміниться розклад уроків, вчителі будуть опитувати учнів про їх самопочуття, а директор повинен розробити маршрути і графік допуску учнів до школи так, щоб уникнути скупчення людей.

Джерело: