72-річний Шуфутинський одружився на молодій танцівниці

72-річний Михайло Шуфутинський одружився на молодій коханої.

Шлюб для артиста став доленосним. З попередньою дружиною Маргаритою чоловік прожив 44 роки і дуже важко переживав втрату. Дружина померла від серцевої недостатності в той час, коли співак був на гастролях в Ізраїлі. Шансоньє настільки сильно переживав її смерть, що на довгий час відмовився від концертів і виходів у світ.

Згодом чоловік почав приходити в себе, при цьому підтримку надавала танцівниця його музичного колективу Світлана Юразова. Дружні стосунки поступово переросли в роман. Михайло не соромився демонструвати нову обраницю і відвідував з нею разом всілякі заходи.

Шуфутинский и Светлана Юразова

Про те, що закохані уклали шлюб, вони повідомили в ефірі програми «Привіт, Андрію!» Світлана похвалилася розкішним обручкою, і пара поділилася подробицями їх відносин. Як розповів Шуфутинський, молода дружина допомагає йому в адміністративних питаннях, виходити ж на сцену вона перестала, оскільки чоловік вважає, що це ні до чого.

Також Михайло зазначив, що домагався взаємності від танцівниці вже в той період, коли був одружений, знайомі вони 25 років. Однак Юразова не хотіла вступати в зв’язок з людиною, яка перебуває у шлюбі, і відмовляла йому. Все змінилося в той момент, коли він залишився один. Світлана допомогла артисту перенести біль втрати. Весілля пари відбулася через п’ять років після смерті попередньої дружини Михайла.

Джерело: