66-річна Любов Успенська оголосила про усиновлення хлопчика. Пізніше виявилося, що це не так

Російська співачка Любов Успенська виклала в мережу відео, на якому вона нібито усиновила дитину, «здійснивши свою давню мрію». Однак пізніше стало відомо, що це син її подруги Мілани тюльпанової, яка приїхала до неї в гості зі своїм трирічним дитиною.

Відповідне відео Успенська виклала на своїй сторінці в Instagram.

На ньому зображена перша зустріч співачки з її «усиновлення» сином. “Друзі мої! У мене сьогодні щасливий день. І ніхто і ніщо не може мене засмутити. Я мріяла про сина, мріяла про дитячий сміх, про дитячому шумі і крику в моєму домі. Всім вам бажаю відчути цей момент », – поділилася вона.

https://www.instagram.com/uspenskayalubov_official/?utm_source=ig_embed

Через деякий час подруги Тюльпанова і Успенка вийшли поспілкуватися з передплатниками з прямий ефір в Instagram і там зізналися, що співачка не всиновлювала цього хлопчика і що це син Мілани.

Милана Тюльпанова вместе со своим сыном. Фото: Instagram

Мілана Тюльпанова разом зі своїм сином. Фото: Instagram

У відповідь на це багато передплатники висловили обурення з приводу відео Успенка нібито з сином. «Видала чужого сина за свого», «Може, все-таки було б найкращим налагодити стосунки зі своєю рідною донькою? Ви впевнені, що зможете виховати прийомного сина? » – написали фоловерів в коментарях.

Нагадаємо, що у Успенської є 30-річна дочка Тетяна Плаксина, яку зірка народила в 34 роки від свого чоловіка, бізнесмена Олександра Плаксина. Однак відносини у Успенської з донькою не склалися. Після того, як в мережі з’явилося відео про те, що Успенська стала «мамою» хлопчика, її дочка відреагувала коротко. Вона виклала пост в Instagram і написала: «Я жива і здорова. У мене немає образ. Дай мені спокій, країна, і живіть нарешті своїм життям ».

Дочь Успенской отреагировала на "усыновление". Cкриншот: pacha_tati

Джерело: