40-50 смертей в день: Зеленський дав небезпечний прогноз про коронавірус

В Україні число заражених коронавірусом вже перевищило 81 тисячу. Президент Володимир Зеленський розповів про нову загрозу збільшення смертності від COVID-19.

Про це він говорив на традиційній нараді з членами уряду, передає ОПУ.

За його словами, якщо в Україні щодоби буде фіксуватися більше двох тисяч випадків коронавірусної інфекції, то кількість смертей від неї збільшиться до 40-50 в день.

На нараді також зазначили, що в Німеччині вже оголосили другу хвилю коронавірусу, її очікують також в Польщі, Франції та Нідерландах.

«Українцям необхідно чітко роз’яснити правила і особливості карантину. Люди у нас відповідальні, але вони повинні розуміти, до чого їм готуватися, що таке адаптивний карантин. Треба пояснити людям, чому одне місто знаходиться в «червоній» зоні, а інші – в «зеленій», – сказав Володимир Зеленський.

Як повідомляли новини «Сегодня», нещодавно уряд доручив Міністерству охорони здоров’я, МВС і Мінціфре розробити таку систему, яка дозволить відстежувати контакти пацієнтів, у яких діагностували COVID-19. Це повинно дозволити оперативно реагувати і розривати ланцюг захворювань. У свою чергу президент Володимир Зеленський доручив Кабміну «мобілізуватися» для запобігання другої хвилі коронавірусу.

Джерело: