100-річного ветерана посвятили в лицарі: зібрав рекордну суму для боротьби з коронавірусом

Королева Великобританії Єлизавета II посвятила в лицарі 100-річного ветерана Другої світової війни Тома Мура, що зібрав майже 33 млн фунтів (більше 41 млн доларів – Ред.) Для лікарів, які ведуть боротьбу з коронавірусів.

Церемонія відбулася на території Віндзорського замку, де Її Величність разом з чоловіком з середини березня дотримується режиму самоізоляції, – повідомляє прес-служба Букінгемського палацу.

Це було перший офіційний захід з початку пандемії коронавируса, в якому брала участь 94-річна королева. Крісло королеви було встановлено посеред акуратно підстриженого газону. Мур наблизився до Її Величності рівно на ту відстань, яку було необхідно, щоб королева могла торкнутися його плечей мечем свого батька Георга VI (1895-1952).

З поваги до віку ветерана йому було дозволити не схиляти коліно перед монархом, що є частиною церемонії посвяти в лицарі. Спілкуючись з пресою, Мур, який користується колісними ходунками, пожартував, що якщо опуститься на коліна, то вже ніколи більше не зможе піднятися.

Chris Jackson/Pool via REUTERS.   / Фото: Reuters

Джерело: