10 порад МОЗ України, як уберегти співробітників від коронавірусу

У МОЗ нагадали про десяти правилах, виконуючи які, можна знизити або зовсім виключити захворюваність коронавірусів серед співробітників.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я в Facebook.

«Нагадуємо про простих, але дієві поради, як уберегти співробітників на робочому місці від COVID-19», – зазначено в повідомленні.

Так, рекомендується регулярно обробляти дезінфікуючими засобами робочі поверхні, з якими регулярно контактують співробітники. Необхідно вести ретельний контроль за регулярним миттям або дезінфекцією рук кожного працівника.

Для цього на місці роботи завжди повинні бути наповнені дозатори з дезинфектором і антибактеріальне мило в санітарній кімнаті. Також у кожного має бути свій особистий простір і не менше півтора метра дистанції між кожним співробітником.

Важливо моніторити правила в’їзду і епідеміологічну ситуацію в інших країнах при відправці працівника у відрядження. Те ж саме стосується і поїздок в інші регіони України – відвідування зон з більшою небезпекою заразитися краще уникати.

У разі перших симптомів застуди слід відправити співробітника на домашнє лікування. У разі, якщо це неможливо, потрібно виділити йому окремий простір, і маски для їх зміни кожні дві години, а також мінімізувати контакт з іншими працівниками.

Важливо не тільки правильно використовувати засоби індивідуального захисту, а й правильно їх утилізувати в спеціальні закриті контейнери для масок і використаних серветок.

У будь-якому випадку найбезпечніша робота – це робота на дому, без необхідності контактувати з пасажирами громадського транспорту, колегами і так далі.

Как уберечься от коронавируса на работе

Джерело: