Завод у Попівці на Сумщині усуває виявлені порушення

На заводі в Попівці Конотопського району майже усунули недоліки, виявлені Держекоінспекцією. Про це розповів директор експериментального заводу Павло Шабан.

“Ми 80% завдань з паперами виконали, дозволи в нас є, тільки деякі невеликі недоліки у нас залишились. Ми все це приводимо до ладу”, – говорить він.

Також Павло Шабан розповів про питання з бардополями та каналізацією. “Ми з цим працюємо з минулого року й все це за кілька тижнів, а може і днів ми з цим впораємося”, – каже він.

Попівський експериментальний завод позапланово перевірила Держекоінспекція та склала дев`ять протоколів про порушення.

На заводі виявили низку порушень: ніхто не слідкує за станом підземних вод у районі накопичувача барди (це відходи виробництва розчинника та антидетонаційної присадки для бензину), скидання забрудненої барди у відстійники разом із каналізаційними стоками, відсутність договорів на поводження з небезпечними відходами зі спеціалізованими підприємствами.

Працівники екоінспекції склали дев’ять протоколів на загальну суму майже 2 тис. 300 грн. Збитки, завдані забрудненням території, ще обраховують.

“Протягом трьох років очищення бардонакопичувача не проводили і барда накопичувалась на підприємстві. Підприємство не вживає заходів щодо утилізації та переробки”, – зазначила начальниця відділу Держекоінспекції у Сумській області Вікторія Дяденко.

Джерело: