Заступником міністра інфраструктури став екскерівник апарату Сумської ОДА

Уряд призначив на посаду заступника міністра інфраструктури колишнього керівника апарату Сумської ОДА Дмитра Живицького. Про це повідомили на сайті Міністерства інфраструктури України.

Дмитро Живицький закінчив інженерний факультет Сумського державного університету у 2004 році. Потім навчався у Польщі, Німеччині, стажувався у Швеції та Швейцарії. У 2018–2019 рр. навчався в магістратурі Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю: «Публічне управління та адміністрування».

Працював керівником апарату Сумської ОДА (2016-2019 рр.) та першим заступником міністра розвитку громад та територій України (вересень 2019-березень 2020 рр.). У 2010 році балотувався у Сумську міську раду 6-го скликання за списком партії «За Україну». Не був обраний. На цих же виборах балотувався за мажоритарною, але не пройшов у раду. У 2014 році балотувався до Верховної Ради 8-го скликання під номером 20 списку партії «Сила людей» та не був обраний. У 2015 році балотувався в Сумську міську раду 7-го скликання за списком від партії «Сила людей», № 1 у списку, та його знов не обрали.

Кабмін затвердив його кандидатуру на посаду голови Сумської ОДА у 2020 році, але Президент не підписав указ про призначення. 23 вересня на своїй сторінці у Facebook Дмитро Живицький написав, що не братиме участь у місцевих виборах-2020.

Джерело: