Заплановано витратити понад 6 мільйонів на реконструкцію шосткинського стадіону «Зірка»

Реконструкцію стадіону «Зірка» у Шостці розпочалась ще у 2016 році. За минулі роки проведено роботи по частковій реконструкції футбольного поля, волейбольних та баскетбольного майданчиків. На вході поставили новий паркан з воротами, впорядкували території біля входу на стадіон. Надалі планується обладнати бігові доріжки, відремонтувати трибуни й підтрибунні приміщення. Кошти на ремонт надходять з Державного фонду регіонального розвитку на умовах співфінансування з місцевим бюджетом, повідомляє shostkanews.city.

Під час засідання постійних депутатських комісій, яке відбулось у вівторок 23 червня було розглянуто внесення змін до комплексної програми «Освіта Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади у 2019-2021 роках». Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, становить 535 327,5 тис. гривень, у тому числі: з місцевого бюджету – 469 364,3 тис. гривень, залучені кошти – 67 963,0 тис. гривень.

Видатки на фінансування Програми здійснюються в межах коштів, передбачених на утримання галузі освіти громади, доповіла заступник начальника управління освіти Любов Волошко. Вона зазначила, що наразі фінансування освітньої галузі відбувається за програмно-цільовим методом. Ресурсне забезпечення програми виросло на 3 млн 671 тис.грн і становить 144 млн 498 тис. грн:

«Це кошти державної субвенції, два з половиною мільйони, які надійшли нам у 2019 році на ремонт стадіону «Зірка», і майже 800 тисяч – це напрямок бухгалтерії».

У 2020 році, зазначила заступник начальника управління освіти, планується фінансування галузі в розмірі 180 млн 798 тис. гривень, де 6 млн 748 тис. грн — кошти державної субвенції. Вони передбачені на реконструкцію стадіону «Зірка», який знаходиться на балансі управління освіти та у використанні загальноосвітньої школи №11.

Джерело: