За словами Шмигаля карантин в Україні триватиме до появи вакцини від коронавирусу

В Україні карантинні обмеження будуть продовжувати до тих пір, поки не буде знайдений протокол лікування або вакцина від Covid-19. В цьому випадку уряд сподівається на те, що можна буде управляти летальністю захворювання.

Про це з посиланням на прем’єр-міністра України Дениса Шмигаль повідомляє «Новий час».

«Поки ми бачимо, що і червень, і липень ми проживемо в карантинних обмежень. У великих або менших, але ми від них не відмовимося. Більш того, ми будемо жити в карантинних обмежень до тих пір, поки не знайдемо протокол лікування, ліки, вакцину або щось, що зможе нам (допомогти) керувати летальністю », – сказав Шмигаль.

За його даними, летальність коронавируса в Україні на сьогодні становить 2,5-2,9%. А в разі класичного грипу це до 1%, близько 0,8%. Так, показник в разі Covid-19 майже втричі більше.

За словами Дениса Шмигаль, зараз завдання влади – довести країну з найменшими втратами до моменту знаходження ліки. Тільки тоді, на його думку, можна повністю зняти карантин.

«До цього часу ми будемо жити в режимі збереження кожного людського життя. І тут вже починаються морально-етичні проблеми, які зіставляються з проблемами економічними, і необхідно постійно шукати якийсь баланс, щоб не угробити економіку. І одночасно – врятувати якомога більше людських життів, незалежно від віку, статі, в якому стані знаходиться людина. Але це вища цінність, безумовно », – заявив Шмигаль.

Нагадаємо, Шмигаль пригрозив українцям посиленням карантину після нового рекорду за виявленими за добу випадків коронавируса.

Джерело: