За 3 години розкрили квартирну крадіжку в Сумах

Три години – саме стільки часу знадобилося працівникам Сумського відділу поліції, аби встановити особу «незваного гостя», який обікрав житло літньої сумчанки.

Як з‘ясували правоохоронці, 66-річна жінка, виходячи з дому, забула замкнути вхідні двері. Цим скористався 47-річний місцевий чоловік. Помітивши ледь причинені двері, він зайшов до чужого помешкання і поцупив перше, що потрапило на очі, – електронну книгу, тонометр та деякі інші особисті речі.

Правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст. 208 КПК України та розпочали у відповідності з ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України кримінальне провадження. Наразі слідчі перевіряють підозрюваного на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів.

Правоохоронці радять громадянам бути обачними та уважними щодо збереження свого майна. Виходячи з дому, щоразу перевіряйте, чи закрити кватирки, вікна та балконні двері. Замикаючи вхідні двері, обов‘язково поверніть ключ на максимальну кількість обертів. Не залишайте ключі під килимком, у поштових скриньках чи на дверній рамі. Виходячи з дому, звертайте увагу на підозрілих чи незнайомих осіб, що вештаються біля під‘їздів і у дворах. Домовтеся з сусідами, аби вони наглядали за вашим житлом у вашу відсутність. Не зайвим буде обмінятися з ними контактними телефонами і обговорити алгоритм дій на випадок виявлення крадіжки чи «непроханих гостей». І пам‘ятайте, що найперше слід сповістити про вчинений злочин на спецлінію поліції «102» — чим скоріше правоохоронці розпочнуть пошуки злодіїв, тим більше шансів на успішне розкриття злочину і повернення викраденого майна.

Джерело: