З чим сумчани намагалися пройти до суду

Протягом серпня поточного року судові охоронці Сумщини попередили 75 спроб незаконного пронесення до приміщень судів заборонених предметів та речей.

Серед заборонених небезпечних предметів на першому місці – колючо-ріжучі предмети, серед яких 57 одиниць різних модифікацій ножів, на другому – 8 балончиків, споряджених речовинами сльозогінної та дратівливої дії. А на третьому – пристрої для відстрілу патронів споряджені гумовими кулями та пневматична зброя – 6 одиниць.

Служба судової охорони нагадує, що забороняється пропуск до приміщень судів, інших органів та установ системи правосуддя осіб:

1) з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння;

2) з тваринами;

3) з вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів із гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії;

4) з легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами;

5) з колючо-ріжучими предметами;

6) з валізами, господарськими сумками, пакетами великих розмірів (600х400х200 мм).

Варто додати, що за п’ять місяців поточного року в судових установах м. Суми, пропускний режим в яких забезпечують співробітники новоствореного територіального управління Служби судової охорони у Сумській області, вже попереджено 141 факт пронесення заборонених предметів.

Джерело: