З 1-го липня починають повертати гроші за пробне ЗНО. Що для цього потрібно?

1 липня МОН спільно з ПриватБанком починають повертати учасникам пробного ЗНО кошти, сплачені раніше за участь в тестуванні.

Гроші повертатимуть саме тій людині, яка була зареєстрована для участі в пробному ЗНО. Не мамі й не татові.

Як отримати кошти через ПриватБанк? Необхідно мати будь-яку картку в ПриватБанку, оформлену саме на учасника/учасницю пробного ЗНО. Фінансовий телефон у ПриватБанку повинен збігатися з телефоном, вказаним під час реєстрації на пробне ЗНО як основний. Що робити, якщо немає картки ПриватБанку? Необхідно звернутися в будь-яке відділення ПриватБанку і оформити карту безкоштовно за 15 хвилин. Із собою потрібно мати паспорт або електронну ID-карту. Якщо учасник/учасниця вже є клієнтами банку, можна відкрити віртуальну карту в Приват24, не відвідуючи відділення. Неповнолітні учасники пробного ЗНО також можуть оформити картку ПриватБанку.

Коли потрібно встигнути оформити карту? Якомога швидше. Однак якщо зараз немає можливості потрапити в банк, є час до кінця листопада — програма повернення коштів буде діяти до 1 грудня 2020 року. Інструкція з повернення коштів також розміщена на сайті банку.

Нагадаємо, у цьому році в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО пройшли його вдома. 15 червня відбулося тестування з української мови та літератури, 17 червня — з решти предметів.

17 червня Кабмін затвердив порядок повернення коштів усім учасникам пробного ЗНО. На це буде витрачено 52 млн 450 тис. грн із фонду боротьби з COVID-19 та її наслідками.

Джерело: