Якими є попередні результати виборів у Конотопі?

Голова Конотопської територіальної виборчої комісії Оксана Єзерська оприлюднила наявні результати підрахунку голосів на міських виборах.

Пані Єзерська підкреслила, що ці дані ще не повні, бо, за її словами, “на неї чинять тиск”. Тим не менше більшість протоколів з виборчих дільниць уже опрацьовано, і вимальовується приблизна картина виборчих перегонів.

Попередньо зазначимо, що за даними Державного реєстру виборців у Конотопі 32 постійні виборчі дільниці і 3 спеціальні (в лікарнях та виправному центрі).

Отже, на місцевих виборах у Конотопі було зареєстровано 19 тисяч 619 виборців.

По виборах міського голови опрацьовано 34 дільничих протоколи.

Олександр Луговий – 7123 голоси

Артем Семеніхін – 6078 голосів

Іван Огрохін -1366 голосів

Сергій Завгородній -874 голоси

По виборах депутатів до міськради опрацьовано 27 протоколів.

Свобода – 16,1%

ОПЗЖ – 12,44%

Слуга народу – 8,61%

За майбутнє – 7,34%

ЄС – 5,14%

По виборах депутатів до районної ради опрацьовано 24 протоколи.

Свобода – 13,38%

ОПЗЖ -13,62%

Слуга народу – 9,05%

ЄС – 7,55%

За майбутнє – 6,88%

Батьківщина – 5,03%

По виборах депутатів до обласної ради опрацьовано 27 протоколів.

Свобода -13,73%

ОПЗЖ -12,2%

За майбутнє -9,15%

Слуга народу -8,55%

ЄС -5,1%

Оксана Єзерська попередила, що ці цифри можуть змінюватись, після того, як будуть опрацьовані останні протоколи. За її словами деякі протоколи дільничих комісій були здані з помилками. Це були арифметичні помилки. Такі протоколи повертали дільничним комісіям не для перерахунку голосів, а для уточнення протоколу,  – пояснила Оксана Єзерська.

Ситуацію з недовірою до діяльності ТВК прокоментував міський голова Артем Семеніхін. “Якби ви проводили засідання виборчої комісії згідно з законом і допускали туди усіх учасників виборчого процесу, то, можливо, до вас запитань би не було. Є скарги, які я особисто, як учасник виборчого процесу, хотів подати у встановлений законом час. Я прийшов – двері були зачинені. Це все наштовхує на думку, що щось тут нечисто. Стосовно перепідрахунку голосів, якщо пані Єзерська відмовляється це зробити, то ми звернемося до суду і перерахувати кожен бюлетень за партії. Підкреслюю – за партії, а не за посаду міського голови. І я впевнений, що дуже багато чого спливе. Робіть засідання ТВК з участю усіх кандидатів у депутати, які мають право там бути”, – закликав мер Конотопа.

05447.com.ua