Як виглядатимуть оновлені фонтани на Театральній площі?

Минулого тижня розпочався черговий етап реконструкції на Театральній площі. Біля паркану поставили інформаційний стенд, на якому зображені фонтани, які прикрашатимуть центральну частину міста.

Новий паспорт об`єкту зацікавив сумчан тим, що на фото майбутніх фонтанів стоїть водяний знак китайської фірми. “Почему реконструкцию Театральной площади – сердца города Сумы, –  проводят по китайской левой фотографии, скачанной с интернета? Колоссальные деньги из городского бюджета были выделены на это??? Кто вообще согласовал этот проект???” – ділиться враженнями Олексій Назаренко.

Проектувальник будівництва пояснює, що фото взяли із сайту виробника обладнання фонтанів: “Плануємо, що це буде динамічний фонтан, а на фото зображено один з моментів його роботи. Фірма, яка робить обладнання, вирішила поставити водяний знак, ми його не прибирали. Фонтани будуть одним з елементів благоустрою Театральної площі”.

На нові сумські фонтани збираються витратити близько 35 млн гривень. Будівництво планують завершити у 3 кварталі 2021 року.

Джерело: