Вночі у Сумах горіла 9-поверхівка

27 серпня о 02:33 рятувальники отримали повідомлення, що спостерігається сильне задимлення в 9-поверховому житловому будинку по вул. Металургів обласного центру. На місце події виїжджали відділення чергових караулів 1-ї та 3-ї державних пожежно-рятувальних частин.

За попередніми даними, мешканці четвертого поверху проснувшись від запаху диму, виявили, що в одній із 2-х кімнатних квартир виникла пожежа. Після того, як люди відчинили двері помешкання, із нього почав виходити густий дим. Налякані жителі будинку вибігали на вулицю та повідомили про подію за номером «101».

Уже через 2 хв. рятувальники прибули за викликом. У цей момент на сходовій клітині спостерігалось сильне задимлення. У помешканні на четвертому поверсі горіли меблі та речі домашнього вжитку. Працюючи в апаратах для органів дихання, співробітники ДСНС паралельно з гасінням осередку горіння, здійснювали евакуацію 9 жителів будинку. Під час проведення розвідки в квартирах на 4-му поверсі було виявлено 5-х осіб, які не могли самостійно покинути небезпечну зону. Людей негайно вивели на вулицю, їхні життя вдалось врятувати.

О 03:10 пожежу локалізували, о 03:25 ліквідували та запобігли поширення вогню на сусідні квартири. Внаслідок пожежі пошкоджено: стіни на площі до 15 кв. м, вхідні двері, кухонний стіл, речі домашнього вжитку.

Причина пожежі на даний момент встановлюється.

Всього на місці події працювали 12 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Джерело: