Військовий із Сумщини, якого знайшли мертвим на Житомирщині, міг отруїтися чадним газом

Одна з версій поліції Житомирщини, що розслідує смерть трьох військовослужбовців в Андрушівському районі,  серед яких і уродженець Сумщини,  — отруєння чадним газом. Наразі районне відділення «Житомиргазу» проводить перевірку систем газопостачання у будинку, де жили військові, передає «Суспільне».

8 жовтня о 8.10 ранку троє військовослужбовців не з’явилися на щоденне шикування, розповів Суспільне. Житомир заступник командира військової частини Сергій Поліщук. За його словами, на службі військові зарекомендували себе позитивно, тож, пошуки почали саме з квартири, яку вони винаймали.

«За місцем проживання в селищі Новоівницькому виявили їхні тіла. Всі троє військовослужбовців служили в одному підрозділі, позитивно характеризувались по службі. Один із них – старший солдат, два – солдати. Посади – звичайні оператори. Два військовослужбовці були призвані на службу з осені 2017 року, з березня 2018 – проходили службу за контрактом. Одного військового призвали у 2018 році, а у 2019 він перейшов на контракт. Баринов Володимир з Дніпропетровської області та Костянтин Максимюк з Чернівців були неодружені. Сергій Мельников з Сумської області – одружений, в нього двоє дітей: 2018 і 2019 року народження», — розповів Поліщук.

Житель села Новоівниця Андрушівського району Віталій Кулінський проживає поряд з місцем загибелі військових. Каже, що чоловіки жили тут близько року:

«Вони втрьох знімали квартиру. Один в коридорі лежав, один – у ванній, а третій – в ліжку. Моя версія – один мився у ванній, один спав, а третій, мабуть, почув запах і почав іти до колонки, але по дорозі впав», — сказав чоловік.

Речниця Нацполіції Житомирщини Алла Ващенко розповіла, що на тілах загиблих під час попереднього огляду видимих слідів насильницької смерті виявлено не було.

«На місці події працювали слідчо-оперативні групи головного управління Нацполіції в області та Андрушівського відділення поліції. На даний час призначено судово-медичну експертизу. Розглядаються різні версії щодо причин події. Однією з версій є отруєння чадним газом. В квартирі встановлено відповідне обладнання і, можливо, витік стався через його тимчасову несправність», — повідомила Ващенко.

За словами головного інженера Попільнянського відділення ПАТ «Житомиргаз» Віктора Рубахи, у будинку, в якому виявили тіла військовослужбовців, тривають перевірки внутрішніх систем газопостачання.

Джерело: