Відомі кандидати на посаду голів усіх чотирьох ОТГ Глухівщини

Як ми вже повідомляли, на мера Глухівської ОТГ зареєстровані 7 кандидатів: директор ТОВ «Велетень» Надія Вайло від партії «Наш край», приватний підприємець Олександр Буйков від партії «Сила і Честь», депутат облради Віктор Лисенко від ВО «Батьківщина», приватний підприємець Ігор Греков від партії «Слуга народу», Юрій Бурлака від партії «Опозиційна платформа — За життя», самовисуванець Анатолій Кебець, та Марія Коняєва від партії «Пропозиція».

Березовська ОТГ має 6 кандидатів: в.о. старости с. Шевченкове Олена Щебетько від «Нашого краю», Олексій Шевченко – самовисуванець, сільський голова Надія Артеменко від «Слуги народу», пенсіонер Сергій Коломін від «За майбутнє», в.о. старости с. Іващенкове Василь Пугач — самовисуванець, директор філії «УСК «Княжа» Микола Халявко – самовисуванець.

До Шалигинського ОТГ жителі обиратимуть голову громади між двома кандидатами: вчителем Соснівського НВК Олегом Галушком від «Слуги народу» і селищним головою Юрієм Матвієнком, який пішов як самовисуванець.

За пост селищного голови Есманської селищної ради будуть боротися: нинішній селищний голова Віктор Давиденко як самовисуванець, голова Глухівської райдержадміністрації Сергій Мінаков від партії «Слуга народу», голова Глухівського райради Олексій Ткаченко від «Нашого краю», і соцпрацівник в с. Первомайське Сергій Ярмак як самовисуванець.

kourier.in.ua

Джерело: