Відбувся допит свідків у справі про загибель сумчанки під колесами тролейбусу

Сьогодні, 15 вересня, у Зарічному райсуді відбулося чергове засідання у справі про ДТП, що сталася 09.02.2016 року на проспекті М. Лушпи навпроти ТРЦ «Лавина».

У ході слідства було встановлено, що водій керував технічно справним тролейбусом та при посадці пасажирів знехтував правилами дорожнього руху, мірами безпеки та розпочав рух транспорту з неповністю зачиненими дверима. Через це в тролейбусі спрацювала «функція реверсу», при якій двері автоматично відкрилися й дівчина випала з транспорту.

Сьогодні допитували свідків, і через завершення відведеного процесуального часу справу відклали. Наступне засідання відбудеться 1 жовтня.

Нагадаємо, громадянин К. обвинувачується у порушенні правил безпеки руху, що спричинило смерть потерпілого (ч.2 статті 286 КК України), а громадянці Н. пред’явлено обвинувачення за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). Вказані особи є працівниками КП «Електроавтотранс». Громадянин Щ. (співробітника Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради) обвинувачується у порушенні правил, норм і стандартів, які стосуються убезпечення дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого (статті 288 КК України).

Джерело: