Відбулися зміни в керівництві Глухова

У реєстрі Мін’юсту керівником викононавчого комітету Глухівської міськради знову значиться Юрій Бурлака. Про це вчора, 31 серпня, у Фейсбуці повідомив міський голова Глухова Мішель Терещенко.

реєстр.jpg

«Ну що, можна знов «привітати» «правоохоронні» органи?

Сьогодні, в результаті повної бездіяльності поліції, прокуратури та СБУ, з третьої спроби (попередні дві в Глухові та Шостці провалилися) рейдерам вдалося здійснити свій задум: державна реєстраторка Березівської об’єднаної територіальної громади Валентина БЕЗУГЛА прийняла на реєстрацію фальшиві документи на заміну керівника Глухова на Юрія БУРЛАКУ. А Мін’юст такі зміни пропустив…

І як видно з сайту держреєстру — Юрій БУРЛАКА вже очолює Виконавчий комітет Глухівської міської ради, який має очолювати Глухівський міський голова!!!

Сьогодні реєстраторка Березівськоі ОТГ Валентина Безугла також прийняла фальшиві документи на внесення змін до реєстру в частині повноважень Секретаря Глухівської міської ради, прізвище якого рейдери, в черговий раз, намагаються незаконно змінити на прізвище Юрія Бурлаки!

Оскільки всі реєстратори були офіційно попереджені про спроби ймовірного внесення змін до реєстру за фейковими документами, а голова Сумської обласної держадміністрації та всі без виключення голови ОТГ в курсі скандалів з рейдерством влади в Глухові, можна стверджувати, що реєстраторка свідомо пішла на ЗЛОЧИН, у повній впевненості у власній безкарності! Хто саме надав їй такі гарантії — голова ОТГ, міністр юстиції або хтось інший вже не має значення.

Це величезна пляма на репутації України, її президента та всіх високопосадовців, які своєю бездіяльністю ще більше погіршують ситуацію, демонструючи як легко можна захоплювати українські міста без танків та зброї!

Може Володимиру Зеленському, Арсену Авакову, Ірині Венедиктовій та Івану Баканову варто втрутитися особисто? Може, вже прийшов час нарешті розпочати саджати злочинців??? Зараз ми всі дізнаємося “who is who” в українській політиці…», — написав Мішель Терещенко.

Джерело: