«Верхня Сироватка — це футбольне селище на Сумщині» – Сергій Дем’яненко

Кандидат на посаду голови Верхньосироватської ОТГ Сергій Дем’яненко завітав на тренування ФК «Суми» у Верхній Сироватці.

«Кому не відомо, окрім сумського стадіону «Ювілейний», ці хлопці періодично тренуються і у нас, у Верхній Сироватці. Також не секрет, що команда почала свій шлях із нашого селища», — прокоментував на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Дем‘яненко.

«Тут були створені достойні умови та влаштований стадіон. Саме у нас вони стали чемпіонами області. Але на перепоні розвитку команди стала бездіяльність нашої чинної місцевої влади. Тому вони опинились у Сумах, а не лишились у Верхній Сироватці. Представляють Сумщину в чемпіонаті України, хоча могли успішно представляти саме Верхню Сироватку. Упевнений, що після виборів ми зможемо відбудувати не лише дитсадок, дитбудинок та інші соціальні об‘єкти, а і наш стадіон. Зможено із задоволенням побачити гру Верхньосироватської команди та наших, місцевих футболіста на стадіоні вищого ґатунку. Побачимося та почуємося! Верхня Сироватка перш за все!», — заявив кандидат на посаду голови Верхньосироватської ОТГ.

Нагадаємо, що в березні 2020 року на базі «LS Group» було створено ФК «Суми». Команда розпочала шлях від дитячо-юнацької команди селища Верхня Сироватка в Лізі футбольних клубів Сумського району, де стала чемпіоном у 2016 та 2017 роках. У 2017 році команда стала срібним призером Сумського обласного турніру імені Заслуженого тренера України М.І. Фоменка «FOMENKO CUP 2017», що проводився у Верхній Сироватці. У 2018 році команда стала бронзовим призером Вищої ліги чемпіонату Сумської області та володарем двох кубків – Кубку Сумської області та Кубку регіонів Сумщини. У березні 2019 року «LS Group» став чемпіоном Сумської області з футзалу, а червні – володарем Кубку на честь М.І. Фоменка «FOMENKO CUP 2019». Фіналіст Суперкубку та Кубку Сумської області з футболу 2019 року. Чемпіон Сумської області з футболу сезону 2019 року. Володар Кубку Геннадія Свірського та Суперкубку Сумської області з футболу 2020 року. Наразі ФК «Суми» представляє Сумщину в чемпіонаті та Кубку України з футболу серед аматорських команд з послідуючою кваліфікацією до ПФЛ України.

Джерело: