В Ямполі розпочався ремонт аварійного шлюзу на Івотці

Кролевецька експлуатаційна дільниця Регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області розпочала роботи по ремонту шлюзу-регулятора №6 на річці Івотка. Зараз там тривають зварочні роботи і вже найближчими днями працівники дільниці планують замінити старий аварійний шлюз на новий, передає yampil.info.

Сьогодні роботи проінспектував голова Ямпільської районної державної адміністрації Сергій Дворник,  висловивши обурення спробами певних місцевих політиків пропіаритись на цьому будівництві.

-Працівники Кролевецької експлуатаційної дільниці розповідають мені, що за два дні з їх приїзду в Ямпіль до них регулярно приходять цілі делегації політиків, вони знімають відео, розповідають про свій вклад у будівництво, – зазначає Сергій Іванович. –Але по факту допомогу будівельникам надає лише райдержадміністрація. Матеріали для проведення робіт придбали за кошти районного бюджету, а самі роботи профінансовані з державного, як і обіцяв губернатор.

 -У мене складається враження, що окремі люди піднімали проблему аварійного шлюзу лише для того, щоб дорікати владі – «ви не робите, а ми вимагаємо». Лише так можна пояснити всі ці звернення та інші папірці, що надходили в адміністрацію. Але сьогодні ми бачимо, що роботи розпочались і вже за кілька днів дамба буде відремонтована, – зазначив голова району.