У Тростянці шахрай видурив 53 тисячі гривень у пенсіонерки

Намагаючись вберегти свою банківську карту від блокування, 67-річна жінка, сама того не підозрюючи, перерахувала аферисту всі свої заощадження.

До Тростянецького відділення поліції із заявою про злочин звернулась жителька районного центру. Вона розповіла правоохоронцям, що вчора на мобільний телефон отримала повідомлення про те, що її банківську картку буде заблоковано. Для її розблокування пропонувалось зателефонувати за вказаними в повідомленні номерами. Подзвонивши на один із них, жінці відповів незнайомець, який назвався працівником банку. Він повідомив пенсіонерці, що уникнути блокування можна – назвавши йому певну інформацію по її карті та код, який прийде їй на телефон. Що та й зробила.

Через деякий час, після розмови з «працівником банківської установи», жінка перевірила свій рахунок та виявила його спустошеним. Відтак зрозуміла, що перерахувала всі свої гроші аферисту.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», у рамках якого ведуться пошуки зловмисника.

Джерело: