У Сумській області у вересні в оновлені навчальні заклади підуть учні 6 шкіл

Уже з кінця серпня і у вересні в області будуть здаватися в експлуатацію реконструйовані школи, садочки і стадіони, повідомив журналістам голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО.

«Це, зокрема, сучасні реконструйовані школи в Краснопіллі, Ромнах, Середино-Буді, Нижній Сироватці, Миропільський НВК, Конотопська гімназія, стадіон Стецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спортивний майданчик з облаштуванням зони для воркауту та футбольне поле з глядацькими трибунами Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, стадіон Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 тощо», – повідомив губернатор.

Посадовець розповів, що наразі є питання тільки щодо будівництва Степанівського закладу дошкільної освіти «Орлятко».

«Кошти виділені в повному обсязі. Але, на жаль, на сьогодні проблемним питанням є недобросовісний підрядник – ТОВ «Профт Буд Сістем», відносно якого розпочато кримінальне провадження. На сьогодні договір підряду розірвано, 23 липня повторно оголошено тендер. Плановий термін завершення будівельних робіт – 30 жовтня 2020 року», – зазначив Роман Грищенко.

Також на Сумщині відбуватиметься реконструкція 7 приймальних відділень лікарень у рамках програми «Велике будівництво». Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО, здавати ці об’єкти в експлуатацію планують на кінець року.

Джерело: