У Сумській міській ОТГ відбулося генеральне прибирання

Начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан ГОЛОПЬОРОВ підсумував результати місячника благоустрою та озеленення.

За інформацією посадовця, у наведенні ладу взяли участь майже 5200 сумчан, яким допомагали 69 одиниць техніки. За час місячника було вивезено 4575,3 м3 ТПВ та листви, прибрано прибудинкових територій та місць загального користування на площі майже 2,9 млн м2.

Комунальні підприємства прибирали на своїх і закріплених територіях, приводили до належного стану газони, клумби, квітники, вивозили сміття. Мешканці приватного сектору працювали на 26 територіях загального користування.

Підприємства з обслуговування житлового фонду різних форм власності прибирали прибудинкові території, вивозили опале листя та гілля, а також упорядковували газони, квітники, виконували підрізку дерев і кущів, зрізання порослі, обробку дерев вапняним розчином. Крім того, займались завезенням піску на дитячі майданчики, фарбували їх, зрізали аварійні дерева, висаджували нові. ТОВ «А-Муссон» і ТОВ «Сервісресурс» наводили лад на контейнерних майданчиках, вивозили рослинні відходи з прилеглої до контейнерних майданчиків території, ремонтували контейнери. Підприємства, установи, організації усіх форм власності приводили до належного санітарного стану прилеглу, закріплену територію, фасади, вітрини, впорядкували газони, квітники, привели в належний стан, вирубали поросль, прибрали листя, сміття. Структурні підрозділи міської ради прибирали сміття, вирубували поросль на закріплених територіях.

Джерело: