У Сумах знову оголосили тендер на реконструкцію стадіону «Авангард»

Історія з реконструкцією стадіону “Авангард” нарешті може отримати своє завершення у цьому році. Управління капітального будівництва та дорожнього господарства знову оголосило тендер на 12 074 218,80 грн з реконструкції стадіону «Авангард» з влаштуванням штучного покриття грального поля, передає azimuth.sumy.ua.

Як стало відомо з технічної документації, чиновники хочуть відремонтувати футбольне поле (розмірами 105х68 м) з покриттям із штучної трави з піщаною засипкою; легкоатлетичні овальні доріжки (довжиною 400 м, 4 шт); легкоатлетичні прямі доріжки (довжиною 110 м, 6 шт); сектор для стрибків у довжину, висоту, для штовхання ядра; яму з водою для треку та для бігу з перешкодами.

Нагадаємо, що проектна документація на реконструкцію стадіону передбачала вкладення в об’єкт понад 32 млн грн. Проте в 2017 році компанія Федорченко перемогла на торгах з сумою в 18 млн. За інформацією УКБ, в 2017 році на стадіон «Авангард» було виділено 6 млн грн з місцевого бюджету та 4 млн – з Держфонду регіонального розвитку. Реконструкція почалася. Однак пізніше Рахункова палата звинуватила сумське управління в нецільовому використанні коштів. Справою зайнялися правоохоронці. В управлінні було два обшуки, і всі документи на реконструкцію вилучили. Мерія не могла повернути їх назад, аби продовжити роботи.

У 2019 міське управління капітального будівництва оголосило тендер на футбольне поле орієнтовною вартістю 12,074 млн. грн. Однак тоді торги скасували через неможливість продовжувати оновлення.

Джерело: