У Сумах визначили, хто за 17 млн грн облаштує сквер біля “Романтики”

Визначили переможця, який буде облаштовувати сквер біля молодіжного центру “Романтика” у Сумах. Згідно з даними сайту публічних закупівель “Прозорро” ним став сумський підприємець Сергій Калашніков, пише Суспільне.

Що зроблять у 2020 році та в які терміни, представник переможця, який телефоном представився Олексієм, сказав, що це залежатиме від погоди. Від офіційних коментарів він відмовився.

Другий учасник торгів – підприємиця Руслана Кумеда сказала, що ще не встигла проаналізувати їхні результати, тому не знає чи буде оскаржувати.

Сквер біля “Романтики” мають упорядкувати за 17 млн грн. Створити клумби, розбити алеї, поставити нові лавки та урни. “Романтику” ремонтують з 2017 року.

За словами експерта Сумської платформи реформ Максима Корнієнка, тендер, який був проведений у 2017 році, та договір, підписаний тоді ж, передбачають проведення робіт як всередині приміщення, так і зовні. Це — і фасад, і облаштування території. Вартість робіт три роки тому мала складати 24 млн грн. Завершити роботи мали до кінця того ж 2017 року, говорить Корнієнко. “Чому перетворюємо у довгобуди кожне будівництво? Чому міська влада не рахує кошти платників податків? Замість передбачених 24 млн грн всі ці роботи вийдуть удвічі дорожче, а то й у значно більшу суму”, — додав він.

Замовник облаштування скверу – департамент інфраструктури Сумської міськради. Його керівник Олександр Журба говорити на камеру не схотів: послався на зайнятість. Надав письмову відповідь про те, що в 2020 році на реконструкцію скверу витратять 4 млн 760 тис. грн. Ці кошти, за пропозицією мера, міськими депутатами були виділені з резервного фонду, після послаблення карантину.

Джерело: