У Сумах 24 серпня, до Дня незалежності України, влаштували День вуличної музики. Відбувається він на артплатформі Tribuna Park.
Сюди приїхали 5 гуртів із Сум та Білопілля. Традиційно його проводять у третю суботу травня. У 2020 році, через карантин, подію перенесли на 24 серпня. У Сумах фестиваль відбувається вчетверте.
![Фестиваль вуличної музики вчетверте влаштували у Сумах Фестиваль вуличної музики вчетверте влаштували у Сумах](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/78e545765c4a0784.jpg)
“Він стартував у 2014 році, коли почалася війна. Задля того, щоб люди могли відволіктися. Культура, музика відволікають нас від проблем і дають можливість розмірковувати над своїм буттям, над життям”, — говорить голова правління громадської організації “Extreme Style” Кирило Бурлака.
![Фестиваль вуличної музики вчетверте влаштували у Сумах Фестиваль вуличної музики вчетверте влаштували у Сумах](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/16a4daf007a71e41.jpg)
Це — волонтерський проєкт у світі, започаткований як музичний флешмоб. Щороку виконавці різних музичних стилів збираються разом, аби зіграти та заспівати людям власну музику. Вперше ідею фестивалю вуличної музики просто неба у середмісті втілили у 2007 році у Вільнюсі (Литва).