У Сумах створили «голограму» посла Німеччини

Сумський державний університет став партнером всеукраїнського проєкту #ВіртуальноРазом, що проводиться в 14 містах у рамках традиційних Тижнів Німеччини в Україні.

Технологія, використана у проєкті, реалізована університетською лабораторією віртуальної та доповненої реальності «Ulab». Ті, хто зісканує маркер доповненої реальності, змодельований фахівцями університету, зможуть почути вітання Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні пані Анки Фельдгузен, записане під час візиту дипломатки до СумДУ у вересні цього року.

Маркери доповненої реальності у вигляді наліпок розміщені у Бахмуті, Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Кропивницькому, Луцьку, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Сєвєродонецьку, Сумах, Ужгороді, Харкові, Чернігові та Чернівцях. Якщо їх зісканувати камерою телефону та дотриматися простих інструкцій, на екрані з’явиться «голограма» пані Анки Фельдгузен.

Усім, хто знайде наліпки з QR-кодами, пропонують зробити фото з пані Послом та розмістити його в групі #ВіртуальноРазом – Тижні Німеччини 2020 у Facebook. Серед тих, хто виконає умови, 19 жовтня буде розіграно призи.

Джерело: