У Сумах старий песик впав у колодязь, якого врятували прикордонники разом із працівниками КП «Центр догляду за тваринами»

Сьогодні зранку до КП «Центр догляду за тваринами» СМР зателефонував оперативний черговий Сумського прикордонного загону. Він розповів, що з колодязя теплотраси, який розташований поблизу управління загону, роздавалося жалісне скавчання. Прикордонники зазирнули в колодязь і побачили там перелякану безпритульну тварину.

Яма глибиною понад два метри і бідолаха вибратися звідти самостійно не мала змоги. Тож охоронці кордону попросили у підприємства практичної допомоги з визволення собаки.

За словами директора комунального підприємства Володимира Катишева, вони одразу взяли необхідне спорядження і поїхали визволяти чотирилапого. Ловець собак «Центру догляду за тваринами» Владислава Мошенський спустився вниз, а керівник підприємства і прикордонники допомагали зверху.

Бідолашний пухнастик з переляку став тікати в шахту колодязя, але добре слово працівника КП вплинуло на собаку і вона довірилася людині. Владислав обережно підтягнув тваринку за лапки, подивився, чи немає забоїв, і передав її наверх Володимиру Катишеву.

Там собаку оглянули більш ретельно. На вид йому до 10 років і в нього лише подряпина на щоці, яку тут же обробили. На щастя, пес обійшовся без серйозних ушкоджень. На радощах він повиляв хвостиком і гайнув у місцеві гаражі, де, як виявилося, проживає.

«Ми дуже дякуємо прикордонникам за їх небайдужість до братів наших менших, — сказав Володимир Катишев. — Насправді, це не просто рятувальна операція одного пса, а вчинок, який вартий поваги, бо спільними зусиллями ми врятували життя. Нехай і собаче».

Щоб уберегти інших тварин від падіння прикордонники пообіцяли прикрити шахту колодязя зверху, хоча він і не належить до їхньої власності.

Джерело: