У Сумах провели чемпіонат міста з тхеквондо

25-26 вересня в манежі СумДУ пройшов відкритий чемпіонат міста Суми «Sumy Open Cup».

До Сум приїхало близько 200 спортсменів з 5 областей. За підсумком турніру сумська команда ЦВСМ СК «Зірки Олімпу» посіла друге загальнокомандне місце (серед 16 команд), завоювавши 12 золотих, 4 срібних і 9 бронзових медалей, повідомляє sportclub.sumy.ua.

Кращими спортсменами в своїх вікових категоріях стали Бойко Ліна, Захаркін Макар і Нефедова Варя. Кращим тренером став Олександр Хоменко (серед 23 тренерів). Серед областей Сумщина друга, поступившись тільки Харківщині. Кращим серед команд була також харківська КДЮСШ №2. Ще один сумський клуб «Десятка» (тренер Михайло Турута) зайняв 12-е місце – 2 срібла і 1 бронза.