У Сумах пройде конкурс «Молодіжна еліта»

З метою виявлення молодих людей, які мають визначні досягнення та здобутки у громадському, культурному, науковому, професійному житті міста, внесли значний особистий вклад у його соціально-економічний та культурний розвиток, відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради оголошує конкурс «Молодіжна еліта».

Етапи проведення конкурсу:

I етап – збір документів з 31 липня до 14 серпня 2020 року;

II етап – робота комітету, опрацювання поданих матеріалів та визначення переможців з 17 до 21 серпня 2020 року;

III етап – нагородження переможців з 24 до 31 серпня 2020 року.

Претендентами на участь у Конкурсі можуть бути:

— молоді люди віком від 14 до 35 років, які постійно проживають на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

Конкурс проводиться у 5 номінаціях:

1. Сила духу

Претендентом може бути особа, яка не зважаючи на фізичні обмеження – є взірцем для суспільства, прикладом для наслідування, має здобутки у певній сфері життєдіяльності або особа, яка протягом року здійснила героїчний вчинок.

2. Наукова діяльність

Претендентом може бути молодий науковець, наукові роботи (чи відкриття) якого мали вагоме значення у відповідній галузі.

3. Волонтерська діяльність

Претендентом може бути особа, яка здійснює добровільну не прибуткову, соціально спрямовану діяльність, надає волонтерську допомогу (безоплатні роботи та послуги), має досягнення у даному виді діяльності.

4. Екологічна діяльність

Претендентом може бути особа, яка займає активну позицію по відношенню до охорони навколишнього середовища, є активним розробником екологічних проєктів, організатором чи учасником екологічних акцій та заходів, має досягнення у даному виді діяльності.

5. Культурно-мистецька діяльність

Претендентом може бути особа, яка займається будь-яким видом культурно-мистецької діяльності, розвитком, збереженням та популяризацією історичної та культурної спадщини.

Перелік документів, необхідних для подання конкурсних пропозицій:

1) пропозиція на претендента для організацій (інститути громадянського суспільства, навчальні заклади середньої та професійно-технічної освіти, заклади вищої освіти І-IV рівнів акредитації, підприємства та організації різних форм власності (не більш як на одну особу в кожній номінації) – зразок додається.

2) реєстраційна картка учасника Конкурсу для фізичних осіб (фізичні особи, що претендують на участь, шляхом самовисування) – зразок додається.

3) матеріали-презентації досягнень кандидата (відео-, фотопрезентації, наукові та навчально-методичні публікації, публікації в ЗМІ, на вебпорталах, тощо, що підтверджують діяльність кандидата) за підсумками попереднього або поточного року;

4) характеристика кандидата із зазначенням його досягнень (інформації про реалізовані громадські проєкти та отриманий соціальний ефект) за підписом керівника;

5) рекомендаційний лист від інститутів громадянського суспільства, установ, підприємств та організацій незалежно від форми власності (що на постійній основі працюють з молоддю), закладів освіти;

6) копія паспорта кандидата та копію реєстраційного номера облікової картки платника податку (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку і мають відмітку у паспорті) та довідку, що підтверджує постійне місце проживання на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади;

7) згода кандидата на обробку персональних даних – зразок додається.

До розгляду Комітету не приймаються матеріали, що:

— подані на кандидата більше ніж в 1 номінації;

— недотримання вимог оформлення документів;

— мають невідповідність у номінації, за якою подається кандидат його досягненням, що зазначені у поданих конкурсних матеріалах;

— надані з порушенням строків подання документів.

Переможці конкурсу, в кожній номінації, отримають грошову винагороду – 8000 тис грн.

Прийом конкурсних пропозицій здійснюється у період з 31 липня по 14 серпня 2020 року щоденно, крім суботи та неділі, з 13-00 до 16-00 години, за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35, каб. 204.

Телефон для довідок: 700-517.

Пропозиція на претендента для участі у конкурсі або Переглянути не завантажуючи

Реєстраційна картка або Переглянути не завантажуючи

Згода на обробку персональних даних або Переглянути не завантажуючи

Джерело: