У Сумах поліція заарештувала чоловіка, який стріляв у перехожого

Подія сталася, близько другої ночі. На пульт спостереження поліції охорони надійшов сигнал про спрацювання кнопки «ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК ПОЛІЦІЇ», що встановлена на одній з вулиць обласного центру. Вже через три хвилини група реагування поліції охорони прибула на місце виклику.
«За допомогою звернувся чоловік з вогнепальним пораненням правого передпліччя, — коментує подію заступник командира батальйону Управління поліції охорони в Сумській області капітан поліції Сергій Федорченко. — Правоохоронці швидко опитали 31-річного потерпілого. Останній детально описав зовнішність свого кривдника та вказав напрямок, куди той подався».
За кілька сот метрів від місця події наряд зупинив підозрюваного. Під час огляду в нього було виявлено пристрій для відстрілу гумовими кулями (так званий «травмат»). Як пізніше стало відомо – між чоловіками виникла сварка, яка потім переросла в бійку. Один з них дістав «ПМР» та зробив постріл, поціливши в руку іншому, а потім пішов собі геть. Що стосується пораненого, то викликані медики «швидкої» надали йому необхідну допомогу без подальшої госпіталізації.
Чоловіків доправили до Сумського відділу поліції для подальшого з‘ясування всіх обставин події.

Джерело: