У Сумах патрульні та рятувальники допомогли 2-річній дівчинці

Нещодавно патрульні отримали повідомлення про дитину, яка протягом кількох годин плаче в одній із квартир на п’ятому поверсі багатоповерхівки на вулиці Герасима Кондратьєва.

За кілька хвилин, приїхавши за вказаною адресою, патрульні зустріли заявницю. Жінка розповіла, що в сусідній квартирі вже кілька годин плаче і кличе матір 2-річна дівчинка. Востаннє матір, яка булла з ознаками алкогольного сп’яніння, бачили по обіді поблизу будинку.

“Навіть дорослим не завжди безпечно залишатися вдома самим. Що говорити про 2-річну дитину. Для дівчинки залишитися вдома наодинці без дорослих — це не лише стресова ситуація, а й різні ризики. Нам треба було терміново потрапити до квартири та допомогти дівчинці”, — розповідає заступниця командира 4-роти Анна Лемешко.

Охоронці порядку відразу викликали на допомогу рятувальників. Вони потрапили до квартири п’ятого поверху через вікно, а потім відчинили двері до помешкання.

Злякана та заплакана дівчинка розгублено дивилася на патрульних та рятувальників. Вартові порядку відразу ж викликали лікарів, щоби переконатися, що з дівчинкою все гаразд. Доки медики слідували до квартири, інспектори знайшли для дівчинки одяг та попрохали сусідів приготувати їй їжу. Відчуваючи тепло та турботу патрульних, рятувальників та медиків, дівчинка швидко заспокоїлась.

На той час мати додому так і не повернулася. Дитину доправили до лікарні, де надалі вона перебувала під наглядом медиків.

Згодом матір усе ж знайшли. Поліцейські склали на неї адміністративний матеріал за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

 

Джерело: