У Сумах ошукали немічну жінку

Учора вдень до Сумського відділу поліції з заявою про злочин звернулася 88-річна жінка. Правоохоронцям, які прибули на виклик, потерпіла розповіла, що їй на стаціонарний телефон зателефонував невідомий, який назвався лікарем та сказав, що її зять потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, сильно травмувався і потребує негайного дорого лікування. Тому жінка повинна зібрати якомога більшу суму грошей та передати їх через кур’єра, який прийде до неї додому.

Пенсіонерка відразу ж сприйняла інформацію за достовірну, і ледь стримуючи себе, повідомила співрозмовника, що багато грошей у неї немає, а є лише 7 000. На що «лікар» зауважив, що на початок лікування вистачить і цього. Через деякий час до квартири й справді прийшов «кур’єр» років 30-ти, одягнутий у шорти та футболку, взяв пакунок з грошима, та пішов геть. Згодом, опанувавши себе, пенсіонерка зателефонувала зятеві та з’ясувала, що втрапила у пастку шахраїв.

У поліції за вказаним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та вживають всіх необхідних заходів для встановлення осіб шахраїв і їх місцезнаходження.

Джерело: