У Сумах оштрафований водій віддячив дівчині-патрульній букетом квітів

Під час патрулювання проспекту Михайла Лушпи екіпаж патрульних зупинив автомобіль Renault Trafic, водій якого порушував ПДР. Перевіряючи документи, вартові порядку виявили у 28-річного водія ознаки алкогольного сп’яніння. У присутності свідків на місці зупинки громадянин пройшов огляд на стан сп’яніння. Результат — 0, 26 проміле. Керманич не погодився з результатом огляду, тож пройшов його в медичній установі, де здав аналіз на визначення стану сп’яніння.

Днями патрульні отримали медичний висновок, який усе ж підтвердив факт керування в стані алкогольного сп’яніння.

“Ми розшукали водія та ознайомили його з результатом огляду. Під час оформлення адмінматеріалів чоловік попрохав зачекати його, доки він на декілька хвилин зайде до двору. Повернувшись, він подарував мені букет квітів та подякував за гарну службу”, — розповідає патрульна Анжела Колесник.

Загальним підсумком такої поїздки для чоловіка стали два протоколи: за ст. 130 (Керування в стані сп’яніння) та ч. 4 ст. 121 (Керування транспортним засобом, що підлягає обов’язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов, вчинене повторно) КУпАП.

Джерело: