У Сумах оперативники поліції виявили у перехожого наркотики

Правоохоронці звернули увагу на чоловіка з неадекватною поведінкою. У спілкуванні з громадянином вони зрозуміли, що той знаходиться у стані сп‘яніння. При поверхневому огляді з його кишені працівники поліції вилучили речовину, зовні схожу на «методон».

Сам 31-річний сумчанин не заперечував ані свою наркотичну залежність, ані те, що вилучена речовина є наркотиком. Більше того, добровільно видав працівникам поліції наявний у нього шприц з вже готовими ін‘єкційним розчином. При цьому він стверджує, що готував наркотики для власного вживання.

Слідчі Сумського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», в рамках якого встановлюють джерело походження вилучених ймовірних наркотичних засобів.

У відповідності з чинним законодавством чоловіку загрожує покарання у вигляді обмеженням або позбавлення волі на строк до трьох років.

Джерело: