У Сумах – нові карантинні обмеження

Через потрапляння Сум до “жовтої” зони епідемічної небезпеки, сьогодні, 22 серпня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Сумської міськради. Під час засідання було прийнято зміни до рішення щодо обмежувальних заходів у  протидії захворювання на коронавірус.

Зокрема, заборонено діяльність хостелів,  проведення масових заходів, крім необхідних для забезпечення роботи  органів державної влади та органів місцевого самоврядування, релігійних заходів та зборів співласників багатоквартирних будинків за умови здійснення контролю за дотриманням фізичної дистанції не менш ніж 1,5 метрів та перебування однієї фізичної особи на 10 квадратних метрів площі будівлі або території.

Кінотеатри та заклади культури можуть працювати лише за умови наповнення приміщення до 50% . Заборонено роботу розважальних закладів та закладів громадського харчування після 00:00 до 07:00, окрім тих, які здійснюють адресну доставку. Щодо спортивних заходів, проведення тренувань та виступів професійних та аматорських команд дозволена за умови відсутності глядачів, передає sumypost.com.

Заборонено проведення масових заходів в закладах громадського харчування в кількості більше 20 осіб та перебування більше однієї фізичної особи на 10 квадратних метрів.

Рішенння виконкому набирає чинності з моменту його оприлюдення на сайті міськради строком на 14 днів.

Джерело: