У Сумах нарахували 17 ділянок з високим рівнем аварійності

На дорогах Сум є 17 місць із високим рівнем аварійності, на яких упродовж року трапляється три і більше аварій із потерпілими. Про це повідомив начальник відділу розшуку та опрацювання матеріалів ДТП управління патрульної поліції (УПП) в Сумській області Олександр Худінов в ефірі Українського радіо в Сумах.

Зокрема, такою є ділянка дороги на вулиці Металургів, 24 із нерегульованим пішохідним переходом, перехрестя вулиць Героїв Сумщини та Харківської, Покровської площі та Гагаріна, Героїв Крут та проспекту М. Лушпи, а також перехрестя Петропавлівської та Перекопської. На останньому перехресті, повідомив Худінов, планують запровадити цілодобову роботу світлофора.

Однією з причин підвищеного рівня аварійності на цих ділянках дороги – погана оглядова видимість та неуважність з боку водіїв, вважають у поліції.

Вцілому, кількість аварій на Сумщині за півроку 2020 р. у порівнянні з таким же періодом 2019 року, зменшилася на 5%. Разом з тим, кількість тих аварій, у яких були травмовані та загиблі, значно збільшилася.

“Що стосується ДТП з потерпілими особами, то тут іде зростання, майже на 10%. Зокрема, акількість дорожньо-транспортних пригод із загиблими зросла на 100%. Тобто, якщо за півроку 2019-го загинуло на дорогах Сум три особи, то в 2020-му – 6 осіб. Безпосередньо кількість травмованих під час ДТП зросло на 20%”, – розповів Олександр. Худінов.

Джерело: