У Сумах на Охтирській повернуть односторонній рух

На позачерговій сесії Сумської міськради 15 вересня депутат Вікторія Гробова озвучила запит про скасування двостороннього руху автомобілів по вулиці Охтирській. «Ми зібрали близько 100 підписів жителів, які проживають на Охтирської і Р.-Корсакова, Богуна. Люди просять скасувати двосторонній рух. І це треба зробити найближчим часом, тому що діти зараз ходять в школу, а це небезпечно», — додала вона.

Своєю чергою мер Сум Олександр Лисенко підтримав депутата: «Давайте підтримаємо, поговоримо з поліцією. Всі практично за те, щоб повернути односторонній рух. Раз люди хочуть … »

Дивно, що міський голова не помітив цього раніше, пише shans.com.ua. Ще 9 квітня на Єдиному сайті місцевих петицій була зареєстрована онлайн-петиція Олександра Бондаренка з вимогою повернути на вулиці Охтирській односторонній рух.

«З огляду на те, що двосторонній рух там просто не потрібний, так як там ніколи немає транспортного колапсу, і те, що він був встановлений без погодження з міськвиконкомом і створює тільки незручності, пропоную його скасувати», — йшлося у зверненні. Сумчанам тоді знадобилося менше тижня, щоб зібрати до 300 підписів! Але повернулися до цього питання тільки зараз.

Джерело: